-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-004760-a
Торги не відбулися
350 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8795751487954ed59b7393fc1a023250
Внутрішній номер закупівлі:
29675534
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-004760-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006716
-
Адреса:
69600, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, ОРІХІВСЬКЕ ШОСЕ, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Пророчук +380617698131 zokltend1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 12:39 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 12:39 - 07.07.2026 00:00
Аукціон:
з 07.07.2026 12:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Комп’ютерне обладнання