-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до транспортного засобу
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-004665-a
Торги не відбулися
34 124.33
UAH з ПДВ
Номер:
5efa1f9435f6471ab1e0afa7f3709bc1
Внутрішній номер закупівлі:
29675446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-004665-a
Замовник:
3 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38896317
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця. Полуботка, будинок 37.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколюк Роман Олександрович 380978486922 vrnsmtz3dprz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
34 124.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 12:35 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 12:35 - 07.07.2026 09:00
Аукціон:
з 08.07.2026 14:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 124.33 Запасні частини до транспортного засобу