• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт ділянки вул. Тернопільська в с. Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області

Завершена

860 541.60 UAH з ПДВ
Номер: c6b1b5189a034bc5ab5819038eac06cc
Внутрішній номер закупівлі: 29674892
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-004117-a   
Замовник: ВЕЛИКОГАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Вячеслав Чаповський +380676760821 sprokuror@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 860 541.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 12:00 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 12:00 - 07.07.2026 00:00
Аукціон: 07.07.2026 15:54 - 07.07.2026 16:17
Період кваліфікації: 07.07.2026 16:17 - 08.07.2026 12:17
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴860 541.60 Поточний ремонт ділянки вул. Тернопільська в с. Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області