• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

видатки із благоустрою населених пунктів - плитка травмобезпечна

Торги не відбулися

150 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1999acd29b954e48a89ff7b140a05601
Внутрішній номер закупівлі: 29674856
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-004073-a   
Замовник: Комунальне підприємство "ЗАТИШНЕ МІСТО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Ревякіна +380956166034 irinarewyakina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 11:58 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 11:58 - 07.07.2026 00:00
Аукціон: з 07.07.2026 11:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴150 000.00 видатки із благоустрою населених пунктів - плитка травмобезпечна