-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
18810000-0 - Взуття різне, крім спортивного та захисного Чоботи-заброди
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-003189-a
Інформація, що вимагається пунктом 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації
Завершена
71 977.61
UAH без ПДВ
Номер:
a13cc10432bc479aa8f801e3ed428ab0
Внутрішній номер закупівлі:
29673982
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-003189-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Багінська Альона Євгенівна 380442491483 Bahinska.AY@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
71 977.61 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 11:20 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 11:20 - 07.07.2026 12:00
Аукціон:
з 08.07.2026 11:05
Період кваліфікації:
07.07.2026 12:00 - 13.07.2026 15:08
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴71 977.61 Чоботи-заброди