-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного (ямкового) ремонту асфальтобетонного покриття дільниці №1 Замовника
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-002584-a
Завершена
2 280 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
53bda9415170467ca4204fc4461bb724
Внутрішній номер закупівлі:
29673378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-002584-a
Замовник:
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Скрипніченко +380444973068 prtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
2 280 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного (ямкового) ремонту асфальтобетонного покриття дільниці №1 Замовника
Кількість
1 послуга
Період постачання
24.06.2026 - 30.06.2026
Місце постачання
м.Київ
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУСАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43486790
-
Контактна особа:
+380673770909
-
Адреса:
03066, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПОМАРАНЧЕВА будинок 8
Ціна пропозиції
2 280 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.06.2026 10:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0d08fb9ff97a4ce9bae9d8153e6b2f1f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-29-002584-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛУСАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43486790
-
Адреса:
03066, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПОМАРАНЧЕВА будинок 8
Номер договору:
95
Сума договору:
2 280 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 900 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
24.06.2026 10:54
Статус:
Підписаний