-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Замки камерного типу прохідні
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-002511-a
Торги не відбулися
80 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
877545eeceb0462b89ca4bf7d0000977
Внутрішній номер закупівлі:
29673315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-002511-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108735
-
Адреса:
54005, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Захисників Миколаєва, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ілона Кривуля +380512531954 vasilina9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44520000-1 Замки, ключі та петліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 10:52 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 10:52 - 07.07.2026 09:00
Аукціон:
з 08.07.2026 15:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 000.00 Замки камерного типу прохідні