• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з технічного обслуговування автомобіля Volkswagen Caravelle

Завершена

7 669.80 UAH з ПДВ
Номер: bcf4d296907c4ca9a3f3a64c1ef5cfe4
Внутрішній номер закупівлі: 29672958
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-002163-a   
Замовник: Запорізька обласна прокуратура
Контактна особа: Юлія Шулатова +380612251043 yushulatova@zap.gp.gov.ua http://zap.gp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 7 669.80 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування автомобіля Volkswagen Caravelle по заміні гальмівних колодок
Код ДК 021:2015: 50112200-5 Послуги з технічного обслуговування автомобілів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 20.07.2026
Місце постачання 69063, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Академіка Амосова, буд.109 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОМОБІЛЬНИЙ ДІМ СОЛЛІ - ПЛЮС"
Ціна пропозиції 7 669.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.06.2026 10:40
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 0a33884d05ea42dca93cf7d5310b8240
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-29-002163-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОМОБІЛЬНИЙ ДІМ СОЛЛІ - ПЛЮС"
Номер договору: 173
Сума договору: 7 669.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 6 391.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 26.06.2026 15:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір173.pdf