-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобілі типу пікап або еквівалент (код ДК 021:2015 - 34130000-7 - Мототранспортні вантажні засоби)
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-001268-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська.
Завершена
4 200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
16f33bc0fccf48a884769e8755a48cfa
Внутрішній номер закупівлі:
29672070
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-001268-a
Замовник:
БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04348220
-
Адреса:
12411, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, село Березівка, вулиця Богуславська, будинок 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Діана Романівна Прогонова +380931961826 progonova.up.os@i.ua http://berezivsca.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 10:01 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 10:01 - 07.07.2026 00:00
Аукціон:
07.07.2026 13:55 - 07.07.2026 14:18
Період кваліфікації:
07.07.2026 14:18 - 09.07.2026 11:30
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 200 000.00 Автомобілі типу пікап або еквівалент (код ДК 021:2015 - 34130000-7 - Мототранспортні вантажні засоби)