• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельне паливо за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти

Завершена

530 530.00 UAH з ПДВ
Номер: 951ee25e2b334202a51083a807f2215b
Внутрішній номер закупівлі: 29670780
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-28-000466-a   
Замовник: Комунальне підприємтсво "Вишневе"
Контактна особа: Анна Підгайна +380672836987, +380973379478 kpkarpovka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 530 530.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.06.2026 23:07 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.06.2026 23:07 - 06.07.2026 00:00
Аукціон: 06.07.2026 11:08 - 06.07.2026 11:31
Період кваліфікації: 06.07.2026 11:31 - 07.07.2026 11:32
Період завантаження договору: 13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴530 530.00 Дизельне паливо за ДК 021:2015 код 09130000-9 Нафта і дистиляти.