-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2026-06-28-000190-a
Торги не відбулися
671 622.54
UAH з ПДВ
Номер:
7ff1a74f80f34272bcf067cf4dcc4497
Внутрішній номер закупівлі:
29670500
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-28-000190-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
04544524
-
Адреса:
49033, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Квартальна, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Бикова +380980719795 bykovaoksana1982@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
671 622.54 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.06.2026 14:23 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.06.2026 14:23 - 06.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 14:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴671 622.54 Фармацевтична продукція