-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги зі звукового та світлового оформлення та супроводу заходів фестивалю «Схід Опера Фест - 2026»
Тендер Prozorro UA-2026-06-27-000661-a
Торги не відбулися
421 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0b5d49e8ce0e4b79a1d854cbbbb2b6e4
Внутрішній номер закупівлі:
29670278
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-27-000661-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ
АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ ІМЕНІ М.В. ЛИСЕНКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38385217
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Кірічик +380577077015 kupkhnatob@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
421 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.06.2026 22:48 - 10.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.06.2026 22:48 - 13.07.2026 12:00
Аукціон:
з 14.07.2026 13:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴421 000.00 Послуги зі звукового та світлового оформлення та супроводу заходів фестивалю «Схід Опера Фест - 2026»