-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
-
Донорські кошти
Комплекти шкільних меблів для навчальних кабінетів (кабінет фізики з лаборантською,кабінет географії, кабінет біології з лаборантською, кабінет математики, кабінет біохімічна лабораторія, кабінет STEM - лабораторія, кабінет інформатики) на реалізацію експериментального проекту щодо запровадження в закладах загальної середньої освіти освітніх програм, розроблених на основі типової освітньої програми для 10-12 класів закладів загальної середньої освіти, які забезпечують здобуття профільної середньої освіти за академічним спрямуванням за ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-011735-a
Завершена
2 569 899.00
UAH з ПДВ
Номер:
02de212ce5544ab2a762778824402010
Внутрішній номер закупівлі:
29669312
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-011735-a
Замовник:
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛОКАЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"ЛОКАЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОЛОДИМИРСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20131856
-
Адреса:
45500, Україна, Волинська область, Володимирський район, селище Локачі, вулиця Миру, будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Джура +380685240064 lokgimnaziya@gmail.com
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 569 899.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 20:19 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 20:19 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 12:52
Період кваліфікації:
04.07.2026 00:00 - 08.07.2026 18:42
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 569 899.00 Комплекти шкільних меблів для навчальних кабінетів (кабінет фізики з лаборантською,кабінет географії, кабінет біології з лаборантською, кабінет математики, кабінет біохімічна лабораторія, кабінет STEM - лабораторія, кабінет інформатики) на реалізацію експериментального проекту щодо запровадження в закладах загальної середньої освіти освітніх програм, розроблених на основі типової освітньої програми для 10-12 класів закладів загальної середньої освіти, які забезпечують здобуття профільної середньої освіти за академічним спрямуванням. за ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі