-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали - Стоматологічні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-011532-a
ПКМУ 1178
Завершена
373 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
39b4c3dd42c74cae9b33fdec34524450
Внутрішній номер закупівлі:
29669107
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-011532-a
Замовник:
КНП "ЧОСП ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005616
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гусейнова Людмила Іванівна +380472334347 guseynoval@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
373 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 18:26 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 18:26 - 06.07.2026 00:00
Аукціон:
06.07.2026 11:35 - 06.07.2026 15:38
Період кваліфікації:
06.07.2026 15:38 - 07.07.2026 11:03
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Проект договору:
Завантажити
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴22 000.00 Зуби штучні пластмасові Естедент-02
- Лот №2 ₴30 000.00 Матеріали для пломбування зубів
- Лот №3 ₴38 000.00 Матеріали для фіксації брекетів
- Лот №4 ₴162 000.00 Матеріали для фіксації коронок та мостів
- Лот №5 ₴120 000.00 Матеріали для пломбування зубів
- Лот №6 ₴1 300.00 Матеріали для полірування знімних протезів