-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 12-А в кількості 1 (одна) одиниця
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-011438-a
Завершена
3 057 161.00
UAH без ПДВ
Номер:
08f68a84f212446294867d5855a0885c
Внутрішній номер закупівлі:
29669016
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-011438-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674154
-
Адреса:
65022, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул.Косовська будинок 2-Д
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Митникова +380949464740 34674154m@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 057 161.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 17:54 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 17:54 - 11.07.2026 00:00
Аукціон:
з 13.07.2026 14:43
Період кваліфікації:
11.07.2026 00:00 - 16.07.2026 17:24
Період завантаження договору:
22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 057 161.00 Капітальний ремонт ліфтів житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Середньофонтанська, 12-А в кількості 1 (одна) одиниця