-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Кабельна продукція 2 лоти: лот № 1 - Кабелі; лот № 2 - Кабель оптоволоконний
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-011094-a
Кабелі та супутня продукція, код ДК 021:2015 – 44320000-9. Опис предмета закупівлі зазначено в документації до закупівлі.
Завершена
1 660 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1da8c091479f4f4ea31eb513a1d349e7
Внутрішній номер закупівлі:
29668672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-011094-a
Замовник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Відділ державних закупівель Відділ державних закупівель +380442717329 inet_dgz@ssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 660 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 16:58 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 16:58 - 06.07.2026 11:00
Аукціон:
з 07.07.2026 11:33
Період кваліфікації:
06.07.2026 11:00 - 20.07.2026 11:02
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 480 000.00 Кабелі
- Лот №2 ₴180 000.00 Кабель оптоволоконний