-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт навчальних кабінетів, коридорів та сходових маршів ліцею №4 за адресою: м. Бердичів, вул. Вінницька, 53
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-010810-a
Завершена
9 402 564.00
UAH з ПДВ
Номер:
5e6e7d8aea1f4d958d6d24a2f6b7629e
Внутрішній номер закупівлі:
29668390
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-010810-a
Замовник:
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143206
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, пл. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Гондерук +380414340926 osvtend@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
9 402 564.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 16:35 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 16:35 - 16.07.2026 00:00
Аукціон:
16.07.2026 12:09 - 16.07.2026 12:32
Період кваліфікації:
16.07.2026 12:32 - 23.07.2026 16:15
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 402 564.00 Капітальний ремонт навчальних кабінетів, коридорів та сходових маршів ліцею №4 за адресою: м. Бердичів, вул. Вінницька, 53