• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Пожежні автодрабини з комбінованими рухами середнього класу міські з максимальною висотою рятування не менше 30 метрів

Торги не відбулися

626 217 618.00 UAH з ПДВ
Номер: 7a463469cd5f49a69e1b934103dc10c0
Внутрішній номер закупівлі: 29668369
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-010785-a   
Замовник: Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Контактна особа: Герман Полішко +380969389161 german.polishko@ukr.net https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 626 217 618.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 16:33 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 16:33 - 14.07.2026 09:00
Аукціон: з 15.07.2026 15:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴626 217 618.00 Пожежні автодрабини з комбінованими рухами середнього класу міські з максимальною висотою рятування не менше 30 метрів