• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Навантажувально-доставочна машина

Торги не відбулися

30 348 380.00 UAH з ПДВ
Номер: cf29739b17b74a64aaae500c17325c47
Внутрішній номер закупівлі: 29668079
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-010493-a   
Замовник: ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
Контактна особа: Бурлаєва Наталія Анатоліївна +380503847607 N.Burlaeva@vostgok.dp.ua http://vostgok.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 30 348 380.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 16:14 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 16:14 - 04.07.2026 08:00
Аукціон: з 06.07.2026 13:30
Період кваліфікації: 04.07.2026 08:00 - 08.07.2026 15:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴30 348 380.00 Навантажувально-доставочна машина