-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (50112000-3)
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-010482-a
Закупівля відповідно до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 (із змінами та доповненнями)
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0d4eec326f4c4c30bac364fc01acfffe
Внутрішній номер закупівлі:
29668060
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-010482-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ” ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38527798
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ СЛОВАЦЬКОГО, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Радчук Олександр Олексійович 380678273015 103tenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 16:12 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 16:12 - 06.07.2026 08:00
Аукціон:
07.07.2026 14:49 - 07.07.2026 15:12
Період кваліфікації:
07.07.2026 15:12 - 10.07.2026 09:42
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів за кодом ДК ЄЗС 021:2015 - 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (50112000-3)