• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із благоустрою населених пунктів: демонтаж малих архітектурних форм та інших конструкцій, встановлених без відповідних дозвільних документів

Відкриті торги проводяться у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» та інших нормативно-правових актів України, які мають до неї відношення

Завершена

982 974.55 UAH з ПДВ
Номер: 0313f1d78b02466f961b70486c47cc5b
Внутрішній номер закупівлі: 29667864
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-010269-a   
Замовник: Департамент муніципального управління Запорізької міської ради
Контактна особа: Широких Олена Анатоліївна +380617171881 dmu.zmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 982 974.55 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 16:04 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 16:04 - 04.07.2026 16:05
Аукціон: з 06.07.2026 11:55
Період кваліфікації: 04.07.2026 16:05 - 09.07.2026 12:26
Період завантаження договору: 15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴982 974.55 Послуги із благоустрою населених пунктів: демонтаж малих архітектурних форм та інших конструкцій, встановлених без відповідних дозвільних документів