-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Садильна труба, кошик для перенесення сіянців та одинарний наплічний ремінь з поясом
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-009800-a
Торги не відбулися
1 678 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
976a30668f864d09b4a17089a228e4a3
Внутрішній номер закупівлі:
29667390
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-009800-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лугіна Сергій Анатолійович 380674758447 serhiiluhina1989@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 678 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 15:38 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 15:38 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 15:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 678 400.00 Садильна труба, кошик для перенесення сіянців та одинарний наплічний ремінь з поясом