-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплекти форменого одягу для працівників державної лісової охорони
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-009203-a
Завершена
17 475 232.50
UAH без ПДВ
Номер:
d756d2218fb94e608ff1e46a6b96ecb5
Внутрішній номер закупівлі:
29666781
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-009203-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матущак Наталя Валентинівна 380976928663 natalia.v.matushchak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18110000-3 Формений одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 475 232.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 15:14 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 15:14 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
15.07.2026 15:45 - 15.07.2026 16:14
Період кваліфікації:
15.07.2026 16:14 - 23.07.2026 14:27
Період завантаження договору:
29.07.2026 00:00 - 08.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 475 232.50 Комплекти форменого одягу для працівників державної лісової охорони