-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з діагностичного обстеження апарату денситометру кісткового Dexa Density NFB 2019 року випуску)
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-008917-a
Торги не відбулися
30 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
d55c431f39154862b0b9e111aa808d1b
Внутрішній номер закупівлі:
29666506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-008917-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорокун Оксана Вікторівна +380996673110 zakupkazttender@gmail.com https://zhokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 15:06 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 15:06 - 06.07.2026 09:00
Аукціон:
з 07.07.2026 14:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 000.00 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з діагностичного обстеження апарату денситометру кісткового Dexa Density NFB 2019 року випуску)