-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Запасні частини для транспортних засобів (ДК 021:2015 код 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів).
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-008848-a
Торги не відбулися
148 273.40
UAH без ПДВ
Номер:
b43c5cc580fd4037a58dc923b033a505
Внутрішній номер закупівлі:
29666434
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-008848-a
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362755
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Зубенка Владислава будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євген Денисенко +380982264824 denvsmns@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
148 273.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 15:01 - 09.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 15:01 - 12.07.2026 09:00
Аукціон:
з 13.07.2026 11:02
Період кваліфікації:
12.07.2026 09:00 - 27.07.2026 15:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴148 273.40 Запасні частини для транспортних засобів (ДК 021:2015 код 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів).