-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт) по вул. Кишинівська, 93 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-008665-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. ДБН А.2.2-3:2014
Завершена
509 821.00
UAH з ПДВ
Номер:
46e185d981f74fd988f180ed6e316b50
Внутрішній номер закупівлі:
29666255
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-008665-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03363772
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Соборна, 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Куликова +380484175221 tender.ugha31@gmail.com https://izmail-mr.od.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
509 821.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 14:55 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 14:55 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
з 08.07.2026 11:20
Період кваліфікації:
08.07.2026 00:00 - 08.07.2026 13:48
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴509 821.00 Послуги з виконання заходів із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру, пов’язаних з захистом мереж централізованого водопостачання (поточний ремонт) по вул. Кишинівська, 93 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області