-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перезарядки картриджів
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-007676-a
Завершена
199 091.00
UAH з ПДВ
Номер:
b764b9d0050547c0a35f9c46289e5ca6
Внутрішній номер закупівлі:
29665273
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-007676-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43995486
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 55
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Щерюк Тетяна Володимирівна +380522366915 kir_tax_gu_2019@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
199 091.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 14:20 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 14:20 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
06.07.2026 14:47 - 06.07.2026 15:10
Період кваліфікації:
06.07.2026 15:10 - 10.07.2026 15:18
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴199 091.00 Послуги з перезарядки картриджів