-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з обов’язкового профілактичного попереднього медичного огляду працівників закладів освіти та психіатричний огляд, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-007641-a
Завершена
398 252.10
UAH з ПДВ
Номер:
e7bce134ae304726baf1dc8bef9cae59
Внутрішній номер закупівлі:
29665234
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-007641-a
Замовник:
Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146305
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул. Ярославська, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сакун Анна 380577258662 osvitaholod@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
398 252.10 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 14:17 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 14:17 - 06.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 13:18
Період кваліфікації:
06.07.2026 00:00 - 07.07.2026 14:58
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴398 252.10 Послуги з обов’язкового профілактичного попереднього медичного огляду працівників закладів освіти та психіатричний огляд, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин