-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електроприлади для обігріву приміщень
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-006566-a
Торги не відбулися
7 497.51
UAH без ПДВ
Номер:
4f2607c902b54cf3ae66b8adf9a528a9
Внутрішній номер закупівлі:
29664169
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-006566-a
Замовник:
Філія «Центральна станція зв'язку» АТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081394
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бондар Євгеній Вікторович 380443302463 bondar.y.v@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 497.51 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 13:25 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 13:25 - 06.07.2026 10:00
Аукціон:
з 07.07.2026 13:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 497.51 Лот 1 - Електроприлади для обігріву приміщень