-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-006483-a
Місцезнаходження замовника - 63404, Харківська обл., Чугуївський район, місто Зміїв, вул. Таранівське шосе, будинок 1 Б; Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%); Замовником НЕ приймається до розгляду тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів
Торги не відбулися
2 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
20254d1e79824492ba643d3322c36671
Внутрішній номер закупівлі:
29664083
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-006483-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003178
-
Адреса:
63403, Україна, Харківська область, Чугуївський р-н, місто Зміїв, вул. Таранівське шосе, 1 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Вороніна +380574733019 zcrb.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 13:21 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 13:21 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 13:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 500.00 Лабораторні реактиви