-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44320000-9 — Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-006287-a
Торги не відбулися
464 232.00
UAH без ПДВ
Номер:
cbf515f593214ec2b1014793e8737a18
Внутрішній номер закупівлі:
29663888
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-006287-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Давидов +380612711406 davydov.s@vodokanal.zp.ua http://vodokanal.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
464 232.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 13:11 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 13:11 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 13:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴464 232.00 44320000-9 — Кабелі та супутня продукція