• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги навантажувача

Завершена

11 869 200.00 UAH з ПДВ
Номер: f63a3dc281614f70a2f39e38a0ae88e9
Внутрішній номер закупівлі: 29663769
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-006175-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Левочкіна Оксана Анатоліївна 380442076165 LEVOCHKINA.OA@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 11 869 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 13:04 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 13:04 - 04.07.2026 12:00
Аукціон: з 06.07.2026 13:07
Період кваліфікації: 04.07.2026 12:00 - 07.07.2026 16:42
Період завантаження договору: 13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴11 869 200.00 Лот 1. Послуги навантажувача