• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 14810000-2 Абразивні вироби (Круги відрізні для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Завершена

33 775.50 UAH без ПДВ
Номер: 632fc6462fc54e18b4f24a65b69190e6
Внутрішній номер закупівлі: 29663377
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-005777-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Корольов Ілля Миколайович 380612239347 i.korolov@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 33 775.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 16:28 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 16:28 - 11.07.2026 00:00
Аукціон: з 13.07.2026 13:43
Період кваліфікації: 11.07.2026 00:00 - 13.07.2026 15:35
Період завантаження договору: 19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴33 775.50 ДК 021:2015 код 14810000-2 Абразивні вироби (Круги відрізні для філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")