• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Труби та супутні вироби (Код за ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)

Торги не відбулися

42 077.67 UAH з ПДВ
Номер: 8141945b9e5b4ba39f32a731b40511b3
Внутрішній номер закупівлі: 29663050
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-005448-a   
Замовник: 1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Ірина Горячева +380965432473 i.goryacheva@dsns.gov.ua https://zt.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 42 077.67 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 12:28 - 02.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 12:28 - 05.07.2026 00:00
Аукціон: з 06.07.2026 13:49
Період кваліфікації: 05.07.2026 00:00 - 06.07.2026 16:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴42 077.67 Труби та супутні вироби (Код за ДК 021:2015:44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)