• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо – вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), яке відповідає вимогам ДСТУ 7146:2010 «Вугілля кам’яне та антрацит для побутових потреб. Технічні умови» (далі – Національний стандарт ДСТУ 7146:2010) та вимогам ДСТУ 3472:2015 «Вугілля буре, кам’яне та антрацит. Класифікація» (далі – Національний стандарт ДСТУ 3472:2015); вугілля кам’яне марки Г (13-100), яке відповідає вимогам Національного стандарту ДСТУ 7146:2010 та вимогам Національного стандарту ДСТУ 3472:2015 та вугілля кам’яне марки ДГ (25-200), яке відповідає вимогам Національного стандарту ДСТУ 7146:2010 та вимогам Національного стандарту ДСТУ 3472:2015

Завершена

900 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1af1cac5afd8482d85d41dc6226e60bc
Внутрішній номер закупівлі: 29661968
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-004378-a   
Замовник: ВЕЛИКОТРОЯНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БЛАГОВІЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Cвітлана Анатоліївна Гуманецька +380689946065 troyanuznz@email.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 11:41 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 11:41 - 21.07.2026 21:00
Аукціон: з 22.07.2026 15:41
Період кваліфікації: 21.07.2026 21:00 - 22.07.2026 13:21
Період завантаження договору: 28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴900 000.00 ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо – вугілля кам’яне марки ДГ (13-100), яке відповідає вимогам ДСТУ 7146:2010 «Вугілля кам’яне та антрацит для побутових потреб. Технічні умови» (далі – Національний стандарт ДСТУ 7146:2010) та вимогам ДСТУ 3472:2015 «Вугілля буре, кам’яне та антрацит. Класифікація» (далі – Національний стандарт ДСТУ 3472:2015); вугілля кам’яне марки Г (13-100), яке відповідає вимогам Національного стандарту ДСТУ 7146:2010 та вимогам Національного стандарту ДСТУ 3472:2015 та вугілля кам’яне марки ДГ (25-200), яке відповідає вимогам Національного стандарту ДСТУ 7146:2010 та вимогам Національного стандарту ДСТУ 3472:2015