-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Насос поверхневий
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-003601-a
Торги не відбулися
14 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a6be7a2ab9d24f81b749cdc36add252f
Внутрішній номер закупівлі:
29661186
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-003601-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Камінський Дмитро Юрійович 380684335403 0684335403dm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 11:13 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 11:13 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 13:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 000.00 Насос поверхневий