-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код за ДК 021:2015 03410000-7 - Деревина (дрова наступних порід: бук, береза, ясен, граб, в`яз , акація, клен, дуб, модрина)
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-003544-a
Завершена
7 048 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
ffd804c670be46a69fc5c8a63ed4472b
Внутрішній номер закупівлі:
29661136
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-003544-a
Замовник:
Східне квартирно-експлуатаційне управління
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642368
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Юлія Грибова +380953110069 keu_skhid_mtz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 048 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 11:11 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 11:11 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 15:42
Період кваліфікації:
04.07.2026 00:00 - 20.07.2026 16:18
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 048 800.00 код за ДК 021:2015 03410000-7 - Деревина (дрова наступних порід: бук, береза, ясен, граб, в`яз , акація, клен, дуб, модрина)