-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тканина темно-синього кольору, виготовлена з 100% поліаміду, покрита з виворотної сторони поліуретановим водовідштовхувальним покриттям за кодом ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканини
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-003504-a
Торги не відбулися
223 532.40
UAH з ПДВ
Номер:
bedc466317ff4d289adf126673794ee7
Внутрішній номер закупівлі:
29661104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-003504-a
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23312469
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нечипор Олександр Васильович +380382618395 zvitarz@km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
19210000-1 Натуральні тканиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
223 532.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 11:22 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 11:22 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 15:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴223 532.40 Тканина темно-синього кольору, виготовлена з 100% поліаміду, покрита з виворотної сторони поліуретановим водовідштовхувальним покриттям за кодом ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканини