-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Назва послуг кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: 1. Послуги з технічного обслуговування телескопічного навантажувача JCB 533-105; 2. Послуги з технічного обслуговування екскаватора – навантажувача JCB 3CX SITEMASTER)
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-003194-a
Завершена
285 781.00
UAH з ПДВ
Номер:
56c9d31527b64b9dbffcc59dff123348
Внутрішній номер закупівлі:
29660793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-003194-a
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Боярська лісова дослідна станція»
×
-
Код ЄДРПОУ:
33441250
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Боярка, вулиця Лісодослідна будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пелих Олена Олексіївна 380459835461 economic.blds@nubip.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
285 781.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 11:03 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 11:03 - 06.07.2026 10:00
Аукціон:
з 07.07.2026 15:52
Період кваліфікації:
06.07.2026 10:00 - 08.07.2026 10:19
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴285 781.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Назва послуг кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: 1. Послуги з технічного обслуговування телескопічного навантажувача JCB 533-105; 2. Послуги з технічного обслуговування екскаватора – навантажувача JCB 3CX SITEMASTER)