• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

« Капітальний ремонт покрівлі Комунальний заклад «Сільський Будинок культури с. Миколаївка», за адресою: вул. Центральна, 250, с. Миколаївка Берестинського району Харківської області» (коригування)»

Завершена

3 523 220.40 UAH з ПДВ
Номер: 317df9818d104257b64b14f8e1ba2d3f
Внутрішній номер закупівлі: 29660562
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-002954-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТАРОВІРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БЕРЕСТИНСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Яна Гуріна +380958197656 gurinaana42707493@gmail.com https://osv.starovirivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 3 523 220.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 10:51 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 10:51 - 15.07.2026 00:00
Аукціон: з 15.07.2026 14:04
Період кваліфікації: 15.07.2026 00:00 - 21.07.2026 09:32
Період завантаження договору: 27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 523 220.40 « Капітальний ремонт покрівлі Комунальний заклад «Сільський Будинок культури с. Миколаївка», за адресою: вул. Центральна, 250, с. Миколаївка Берестинського району Харківської області» (коригування)»