-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров'яна непромислового використання, неколоті, 1 групи (береза, дуб, граб, ясен, клен), код за ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» - 03410000-7 – Деревина
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-002839-a
Завершена
12 060 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fffdadc612024611af921239773b8841
Внутрішній номер закупівлі:
29660438
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-002839-a
Замовник:
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642351
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Сергій Бойко +380730482528 pkeu.zamov@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 060 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 10:47 - 02.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 10:47 - 05.07.2026 12:00
Аукціон:
з 06.07.2026 13:39
Період кваліфікації:
05.07.2026 12:00 - 08.07.2026 14:38
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 060 000.00 Деревина дров'яна непромислового використання, неколоті, 1 групи (береза, дуб, граб, ясен, клен), код за ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» - 03410000-7 – Деревина