-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціальний робочий одяг
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-002696-a
Завершена
590 294.09
UAH без ПДВ
Номер:
7fd60ee416314dc6882fb38d7d596a25
Внутрішній номер закупівлі:
29660302
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-002696-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матущак Наталя Валентинівна 380976928663 natalia.v.matushchak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
590 294.09 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 10:42 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 10:42 - 09.07.2026 00:00
Аукціон:
09.07.2026 12:40 - 09.07.2026 13:03
Період кваліфікації:
09.07.2026 13:03 - 14.07.2026 11:57
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴590 294.09 Спеціальний робочий одяг