-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вата медична, Код за НК 024:2023 – 58232 - код ДК 021:2015 - 33141115-9, Шприц медичний, Код за НК 024:2023 – 47017 - код ДК 021:2015 - 33141310-6, Пристрій для вливання в малі вени, Код за НК 024:2023 – 35212 - код ДК 021:2015 - 33141320-9, Лейкопластир медичний, Код за НК 024:2023 – 58986 - код ДК 021:2015 - 33141112-8, Рукавички медичні оглядові, Код за НК 024:2023 – 56286 - код ДК 021:2015 - 33141420-0, Катетер урологічний Фолея, Код за НК 024:2023 – 32031 - код ДК 021:2015 - 33141200-2, Сечоприймач медичний, Код за НК 024:2023 – 31400 - код ДК 021:2015 - 33141615-4, Набір гінекологічний оглядовий, Код за НК 024:2023 – 57938 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Хірургічна пов'язка, Код за НК 024:2023 – 58301 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Скальпель хірургічний одноразовий, Код за НК 024:2023 – 47569 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Бахіли медичні, Код за НК 024:2023 – 15056 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Клейонка медична, Код за НК 024:2023 – 61048 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Серветки спиртові для ін'єкцій, Код за НК 024:2023 – 61695 - код ДК 021:2015 - 33141118-0, Бинт марлевий медичний нестерильний, Код за НК 024:2023 – 48125 - код ДК 021:2015 - 33141113-4
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-002121-a
Торги не відбулися
100 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ba97d0fe1e8a4cefa7f808cf75fcc1b9
Внутрішній номер закупівлі:
29659726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-002121-a
Замовник:
ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ БУДИНОК - ІНТЕРНАТ ДЛЯ ГРОМАДЯН ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189771
-
Адреса:
20200, Україна, Черкаська область, Звенигородка, м. Звенигородка, ВУЛ.Вячеслава ЧОРНОВОЛА, будинок 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Швець Ірина Василівна 380474023799 03189771@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 10:21 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 10:21 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 12:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴100 000.00 Вата медична, Код за НК 024:2023 – 58232 - код ДК 021:2015 - 33141115-9, Шприц медичний, Код за НК 024:2023 – 47017 - код ДК 021:2015 - 33141310-6, Пристрій для вливання в малі вени, Код за НК 024:2023 – 35212 - код ДК 021:2015 - 33141320-9, Лейкопластир медичний, Код за НК 024:2023 – 58986 - код ДК 021:2015 - 33141112-8, Рукавички медичні оглядові, Код за НК 024:2023 – 56286 - код ДК 021:2015 - 33141420-0, Катетер урологічний Фолея, Код за НК 024:2023 – 32031 - код ДК 021:2015 - 33141200-2, Сечоприймач медичний, Код за НК 024:2023 – 31400 - код ДК 021:2015 - 33141615-4, Набір гінекологічний оглядовий, Код за НК 024:2023 – 57938 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Хірургічна пов'язка, Код за НК 024:2023 – 58301 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Скальпель хірургічний одноразовий, Код за НК 024:2023 – 47569 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Бахіли медичні, Код за НК 024:2023 – 15056 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Клейонка медична, Код за НК 024:2023 – 61048 - код ДК 021:2015 - 33141000-0, Серветки спиртові для ін'єкцій, Код за НК 024:2023 – 61695 - код ДК 021:2015 - 33141118-0, Бинт марлевий медичний нестерильний, Код за НК 024:2023 – 48125 - код ДК 021:2015 - 33141113-4