-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров'яна непромислового використання, неколоті, 1 групи (береза, дуб, граб, ясен, клен), код за ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» - 03410000-7 – Деревина
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-001763-a
Завершена
8 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
26307c4a76ab4d1b84f24e528c4f1c43
Внутрішній номер закупівлі:
29659370
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-001763-a
Замовник:
ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26642351
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Сергій Бойко +380730482528 pkeu.zamov@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 10:07 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 10:07 - 08.07.2026 12:00
Аукціон:
з 09.07.2026 12:35
Період кваліфікації:
08.07.2026 12:00 - 10.07.2026 10:09
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 000 000.00 Деревина дров'яна непромислового використання, неколоті, 1 групи (береза, дуб, граб, ясен, клен), код за ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» - 03410000-7 – Деревина