-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-001297-a
Завершена
193 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fe3d384edeef4e6896fdb5d545bea924
Внутрішній номер закупівлі:
29658917
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-001297-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Маловисківська лікарня" Маловисківської міської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995203
-
Адреса:
26200, Україна, Кіровоградська область, м. Мала Виска, вул. Шевченка, 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Жирна +380950666001 nzhirna@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
193 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 09:45 - 03.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 09:45 - 06.07.2026 09:39
Аукціон:
з 07.07.2026 12:24
Період кваліфікації:
06.07.2026 09:39 - 07.07.2026 09:19
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴193 000.00 Лікарські засоби різні