• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Деревина дров'яна непромислового використання, неколоті, 1 групи (береза, дуб, граб, ясен, клен), код за ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» - 03410000-7 – Деревина

Завершена

5 400 000.00 UAH з ПДВ
Номер: bd67ef99fcae40cb82260bddb5ffab13
Внутрішній номер закупівлі: 29658875
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-001273-a   
Замовник: ПІВДЕННЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ
Контактна особа: Сергій Бойко +380730482528 pkeu.zamov@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 09:44 - 02.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 09:44 - 05.07.2026 12:00
Аукціон: з 06.07.2026 11:55
Період кваліфікації: 05.07.2026 12:00 - 08.07.2026 16:14
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 400 000.00 Деревина дров'яна непромислового використання, неколоті, 1 групи (береза, дуб, граб, ясен, клен), код за ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» - 03410000-7 – Деревина