-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Бензин А-95 (по талонам/паливним карткам), Дизельне паливо (по талонам/паливним карткам)
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-000332-a
Завершена
330 912.00
UAH з ПДВ
Номер:
c0210c5c53bd49678b9e98e510e5229b
Внутрішній номер закупівлі:
29657940
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-000332-a
Замовник:
Комунальне підприємство"Житлово-експлуатаційна контора"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32033409
-
Адреса:
19003, Україна, Черкаська область, Канів, Шевченка, 69/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шацьких Андрій Іванович 380978163642 kanivgek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
330 912.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 08:49 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 08:49 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
06.07.2026 15:26 - 06.07.2026 15:55
Період кваліфікації:
06.07.2026 15:55 - 07.07.2026 11:18
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴330 912.00 Бензин А-95 (по талонам/паливним карткам), Дизельне паливо (по талонам/паливним карткам)