-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для системи оповіщення, код ДК 021:2015: 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-013014-a
Торги не відбулися
442 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ba274fc9c43f47b59e4b71be84b74400
Внутрішній номер закупівлі:
29656878
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-013014-a
Замовник:
КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125266
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гнідан Юлія Ігорівна 380342596056 tender@cnu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
442 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 18:26 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 18:26 - 03.07.2026 00:00
Аукціон:
з 03.07.2026 12:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴442 000.00 Обладнання для системи оповіщення, код ДК 021:2015: 32340000-8 — Мікрофони та гучномовці