• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код за ДК 021:2015 03410000-7 - Деревина (дрова наступних порід: бук, береза, ясен, граб, в`яз , акація, клен, дуб, модрина)

Завершена

7 048 800.00 UAH з ПДВ
Номер: f51b317565114b0a937ddd29b76c9d96
Внутрішній номер закупівлі: 29656696
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-25-012826-a   
Замовник: Східне квартирно-експлуатаційне управління
Контактна особа: Юлія Грибова +380953110069 keu_skhid_mtz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 048 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.06.2026 17:48 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2026 17:48 - 03.07.2026 00:00
Аукціон: з 03.07.2026 14:48
Період кваліфікації: 03.07.2026 00:00 - 09.07.2026 16:26
Період завантаження договору: 15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 048 800.00 код за ДК 021:2015 03410000-7 - Деревина (дрова наступних порід: бук, береза, ясен, граб, в`яз , акація, клен, дуб, модрина)