-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мінітрактор-косарка
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-012740-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів. Детальна інформація про закупівлю наведена у Тендерній документації за предметом закупівлі.
Завершена
243 995.00
UAH з ПДВ
Номер:
4e907b86e5f34e46b91168ac52f210cc
Внутрішній номер закупівлі:
29656611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-012740-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416745
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Київ, Московський проспект, буд.26-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Литвин Анна Олександрівна +380444196915 kp.uzn.obolon2018@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
16310000-1 КосаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
243 995.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 17:38 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 17:38 - 03.07.2026 12:00
Аукціон:
з 06.07.2026 12:22
Період кваліфікації:
03.07.2026 12:00 - 16.07.2026 14:59
Період завантаження договору:
22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴243 995.00 Мінітрактор-косарка